Видобуток нафти ОПЕК в жовтні зріс за рахунок Саудівської Аравії і ОАЕ, знизився в Ірані


Видобуток нафти ОПЕК в жовтні зріс за рахунок Саудівської Аравії і ОАЕ, знизився в Ірані

Країни ОПЕК в жовтні збільшили нафтовидобуток на 127 тис. барелів на добу, найбільше зростання показала Саудівська Аравія і ОАЕ, найбільше зниження продемонстрував Іран, наводить ОПЕК вторинні джерела даних спостереження.

За даними вторинних джерел, Саудівська Аравія збільшила видобуток нафти в жовтні на 127 тис. б/д. При цьому сама Саудівська Аравія відзвітувала ОПЕК про зростання видобутку нафти в жовтні на 141 тис. б/д – до 10,64 млн б/д. У попередній місяць країна збільшила видобуток на 108 тис. б/д, сама ж відзвітувала про зростання на 90 тис. б/д.

ОАЕ відзвітували в зростанні видобутку нафти за минулий місяць на 220 тис. б/д – до 3,27 млн б/д, в той час як, за даними вторинних джерел, видобуток країни збільшився місяць до місяця на 142 тис. б/д.

Істотно просів видобуток в жовтні в Ірані – на 156 тис. б/д, до менше ніж 3,3 млн б/д.

Лівія і Нігерія не беруть участі в угоді ОПЕК+ щодо зниження нафтовидобутку, так само, як і Конго, що вступив в Угоду пізніше. Частка Екваторіальної Гвінеї враховувалася в складі країн не-ОПЕК.

Лівія продовжує відновлювати видобуток, збільшивши його в жовтні на 60 тис. б/д – до 1,114 млн б/д, хоча в листопаді 2017 року країна пообіцяла ОПЕК не збільшувати видобуток вище ніж 1 млн б/д в 2018 році. Нігерія, яка також обіцяла ОПЕК не нарощувати видобуток вище ніж 1,8 млн б/д в 2018 році, в жовтні знизила видобуток на 17 тис. б/д – до 1,75 млн б/д.

Виробництво нафти у Венесуелі в жовтні, згідно з даними вторинних джерел, знизилося місяць до місяця на 40 тис. б/д, зниження порівняно з жовтнем 2016 року було на 896 тис. б/д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua