Україна збільшила імпорт свинини в чотири рази


Україна збільшила імпорт свинини в чотири рази

Україна в січні-жовтні збільшила імпорт свинини до 23,4 тисячі тонн на загальну суму 43,2 мільйона доларів, що в чотири рази більше показників за весь 2017 рік, повідомила прес-служба “Асоціації свинарів України”.

В Україну надійшло 23,4 тисячі тонн свіжого, охолодженого та замороженого м’яса свиней з-за кордону загальною вартістю 43,2 мільйона доларів США. Так, ще до кінця року обсяги імпорту свинини в чотири рази перевищили торішні”, – йдеться в повідомленні. Експерти відзначили, що імпорт свинини в цьому році пожвавився внаслідок скорочення внутрішньої пропозиції, що призвело до підвищення внутрішніх цін порівняно з цінами на свинину іноземного походження.

При цьому, за словами експертів, враховуючи середньомісячну активність ввезення свинини протягом другого півріччя, її сукупний річний імпорт може досягти 30 тисяч тонн.

“Згідно з даними митної статистики, у червні імпортна активність істотно пожвавилася порівняно з початком року, а з другої половини року в Україну щомісяця надходило 3,5-4 тисячі тонн свіжої, охолодженої і мороженої свинини. З урахуванням цього, при збереженні поточного рівня активності імпортерів річні обсяги поставок свинини можуть “впритул” наблизитися до позначки 30 тисяч тонн”, – зазначили експерти.

Водночас зазначається, що внутрішні закупівельні ціни на свинину в живій вазі на початку листопада знизилися, що може дещо послабити інтерес українських операторів до імпортної продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування