В аеропорту "Бориспіль" затримали велику партію контрабандних мобілок з Гонконгу


В аеропорту "Бориспіль" затримали велику партію контрабандних мобілок з Гонконгу

співробітники ДФС Києва виявили в аеропорту “Бориспіль” велику партію нелегально ввезених мобільних телефонів, а також аксесуарів до них і комп’ютерів.

Повідомляється, що 12 тисяч смартфонів, сотні USB-модемів та інша техніка прибула до Києва ще наприкінці літа кількома партіями. Вантаж йшов з Гонконгу і був адресований одному з українських підприємств. Його помістили на склад в аеропорту “Бориспіль”. У супровідній документації було зазначено, що у вантажі містяться особисті речі.

Пізніше до митників звернувся представник брокерського агентства з проханням про оформлення цього вантажу в митний режим транзит як такий, що надійшов на адресу підприємства-одержувача помилково. При цьому, згідно із законом, підприємству не довелося б платити податки на вантаж.

Однак митники вирішили провести перевірку. Виявилося, що вантаж містить не особисті речі, як було зазначено в документах, а велику партію товарів. Зараз телефони та аксесуари вилучили, складено протоколи про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування