Мінінфраструктури пропонує зробити обов'язковим прокладання кабельної каналізації при будівництві доріг


Мінінфраструктури пропонує зробити обов'язковим прокладання кабельної каналізації при будівництві доріг

Міністерство інфраструктури України ініціює внесення змін до державних будівельних норм щодо будівництва та ремонту автодоріг, обов’язкового прокладання кабельної інфраструктури.

“Ми хочемо, щоб всі дороги реконструювалися і будувалися відразу з кабельною каналізацією. Щоб це було прописано в державних будівельних нормах будівництва доріг. Неважливо, який підрядник: існує категорія дороги, і під неї є певна інфраструктура, яка повинна бути створена”, – заявив в.о. гендиректора ДП “Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки” Мінінфраструктури Євген Владимиров на прес-конференції в Києві в середу.

Читайте також: Київ поступово відмовиться від ямкового ремонту доріг – КМДА

За його словами, розрахункова вартість прокладання або реконструкції автодороги становить близько $0,5 млн.

В. о. гендиректора вважає, що розпорядником кабельної дорожньої інфраструктури, швидше за все, буде новостворене держпідприємство, що підкоряється Мінінфраструктури.

“Це план заходів цього року. Відповідно, всі пропозиції ми подали до Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Як тільки вони будуть затверджені, ми почнемо рухатися за планом реалізації цього проекту”, – сказав Є. Владимиров.

За його словами, як планується, у разі ухвалення цієї норми до кінця поточного року вже в 2019-му кабельна інфраструктура може бути прокладена уздовж 7 тис. км доріг, які планується відремонтувати та збудувати в наступному році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування