Поліцейським та рятувальникам піднімуть зарплати на 30%


Поліцейським та рятувальникам піднімуть зарплати на 30%

З 1 січня 2019 року зарплати поліцейських та рятувальників зростуть на 30%.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує Департамент комунікації МВС України.

Читайте також: Середня зарплата в Україні може досягти 10 тис. гривень наприкінці року, – Гройсман

Міністерство внутрішніх справ України з нового року запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських та рятувальників. Сюди входить підвищення зарплат, виплати компенсацій за винайм житла та система фінансового лізингу на придбання власного житла.

“Рішенням Кабінету міністрів ми підвищили заробітну плату для поліцейського та рятувальника на 30%. З 1 січня мінімальна зарплата працівника ДСНС становитиме 9 тисяч гривень, поліцейського – 9,2 тисяч”, – сказав Аваков.

З 1 січня вводиться в дію механізм компенсації за винайм житла.

“Якщо ви орендуєте житло в районному центрі та не маєте власної квартири, держава, окрім зарплати, компенсує вам за винайм житла. Так ми допомагатимемо вашому матеріальному становищу. Також за наявності у вас родини та дітей компенсація збільшуватиметься”, – наголосив міністр.

У районному центрі компенсація за оренду житла становитиме від 1,9 до 2,9 тис. грн, а в обласному центрі – від 2,9 до 4,3 тис. грн.

З наступного року буде введено в дію механізм фінансового лізингу, яким передбачено, що з другого року служби молодий патрульний поліцейський має право укласти договір іпотеки на 20 років на придбання власного житла.

“У рамках цього договору всі проценти за ним сплачуватиме держава. В проміжку з двох до п’яти років, якщо ви працюєте добре, держава списує з вас 10% загальної суми, 5-10 років – 20%, потім 30% і всього до 40% суми списуються державою. При народженні дитини держава одразу спише 5% від суми. Народите другу – ще 5% спишемо”, – зазначив Аваков.

Але якщо ви досі чекаєте підвищення і вам часто бракує коштів, то на порталі Finance.ua ви можете швидко отримати кредит до зарплати.

Отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua