"Енергоатом" придбав запчастини до російських генераторів РАЕС на 119 мільйонів


"Енергоатом" придбав запчастини до російських генераторів РАЕС на 119 мільйонів

ДП “НАЕК “Енергоатом” 29 жовтня за результатами тендеру замовило компанії “Nordetanolis” (Литва) запасних частин для Рівненської АЕС на 3,03 млн євро, або 119,39 млн гривень.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Як і раніше, у нинішньому договорі “Енергоатома” з литовською фірмою “Nordetanolis” у якості виробника запчастин значиться компанія “Adriadiesel d.d.” (Хорватія). При цьому “Nordetanolis” приніс угоди, згідно яких “Adriadiesel d.d.” отримала оригінальні креслення запчастин до дизелів 78Г від компанії “Dimida Sp.z.o.o.” (Польща), а та у свою чергу – від ЗАТ “Производственное объединение “Дизель-Энерго” (Росія), яке є правонаступником виробника двигуна дизель-генератора ДП “Русский дизель”.

Найдорожчими в переліку є водяні насоси 70Б-136-002-01 по 135 тис. євро. На початку жовтня ця фірма продала їх “Енергоатому” для Хмельницької АЕС за такою ж ціною.

Циліндри у зборі 78-014-020 замовили по 29 625 євро. У серпні вони коштували трохи дешевше – по 28 825 євро.

Литовською компанією “Nordetanolis” володіють кияни Катерина Саковська та Валерій Воронін. Директором є громадянин Білорусі Андрій Кравченко, народжений 19 лютого 1966 р. Фірма має двох застрахованих працівників і займається експортом, імпортом та матеріалами для електромонтажу. Загалом із 2013 року вона отримала підрядів виключно в системі “Енергоатома” на 1,87 млн євро та 791,82 млн грн.

Польська “Dimida Sp.z.o.o.” належить киянам Дмитру та Юлії Мірошниченкам. Із жовтня 2016 року вона отримала підрядів виключно в системі “Енергоатому” на 176,38 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua