Вийшла новітня операційна система для гаджетів


Вийшла новітня операційна система для гаджетів

1 листопада 2018-го відбувся реліз нової мобільної операційної системи Sailfish 3. Вона є прямим конкурентом таких гігантів мобільного ринку, як Android та iOS. Sailfish 3 перебувала в розробці понад рік.

Нова ОС адаптована під безліч ARM-процесорів від компанії Qualcomm і MediaTek, а значить, працює на більшості мобільних пристроїв Apple.

Читайте також: Apple випустила фінальну версію iOS 12.1

Новітня мобільна операційна система відрізняється від своїх конкурентів Android та iOS дуже сильно, так як зібрала у собі всі доступні напрацювання та позбавлена багатьох проблем із безпекою, які є у Apple і Google.

Інтерфейс також сильно відрізняється від конкурентів сучасним підходом і почуттям стилю. Розробники Sailfish 3 підвищили швидкість роботи інтерфейсу, скоротили час запуску стороннього програмного забезпечення, впровадили шифрування всіх даних, додали підтримку жестів, у тому числі до клавіатури, інтегрували сумісність із зовнішніми накопичувачами і переробили камеру.

Операційна система Sailfish 3.0.0 доступна всім користувачам, починаючи від сьогодні, однак для встановлення необхідний розблокований завантажувач (Вootloader).

8 листопада розробники обіцяють представити версію X, яка буде призначена винятково для смартфонів Sony.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua