Україна з 2009 року друга в світі за темпами покращення бізнес-клімату - Кубів


Україна з 2009 року друга в світі за темпами покращення бізнес-клімату - Кубів

Україна з 2009 року залишається другою країною в світі за темпами покращення бізнес-клімату. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у своєму блозі.

“Завдяки ефективній співпраці Президента, уряду та парламенту ми піднялись на 5 позицій у цьогорічному рейтингу та залишаємось другою країною в світі за темпами покращення бізнес-клімату з 2009 року”, – констатував урядовець.

За словами Кубіва, наразі триває новий цикл порівняння країн у легкості ведення бізнесу.

“Наразі вже триває новий цикл порівняння країн у легкості ведення бізнесу і до 30 квітня нам потрібно багато чого встигнути. Зокрема, вирішити проблему з підключенням до електромереж: спростити процедуру відведення земельних ділянок під лінії електропередачі та знизити вартість підключення до електромереж. В цьому році за цим компонентом Україна, на жаль, навіть погіршила свою позиції в рейтингу. Звісно, потрібно продовжувати працювати над ухваленням законопроекту щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні (№8124), який передбачає і скасування пайової участі (в цьому році збільшення пайової участі в інфраструктурі Києва з 2% до 4% потягнуло нас вниз)”, – зазначив урядовець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua