Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 1 млрд гривень


Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 1 млрд гривень

Заборгованість контрагентів, які отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склала 45,6 млрд грн, тобто змінилася на 1038 млн грн, або на 2,2% за тиждень.

Про це повідомляє прес-служба НАК.

Читайте також: Нафтогаз з 1 грудня зможе відключати від газу виробників тепла

Відзначається, що протягом тижня виробники тепла збільшили борг на 74 млн гривень (0,3%). Підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) зменшили борг на 24 млн грн (0,7%), регіональні газозбутові підприємства – на 1 088 млн грн (5,6%).

“Станом на 30 жовтня 2018 сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК “Нафтогаз України” складає близько 27,2 млрд гривень. Порівняно з минулим тижнем заборгованість збільшилася на 50 млн гривень (0,2%)”, – зазначили в НАК.

Крім того, заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 18,4 млрд гривень. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 1 088 млн грн (5,6%).

Заборгованість промислових підприємств становить близько 2,8 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість збільшилася на 1 млн грн (0%).

Борги “Київтеплоенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилися на 43 млн гривень (1,8%). Сумарна заборгованість “Київтеплоенерго” становить близько 2,3 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua