Microsoft інтегрує блокчейн в сервіси Nasdaq


Microsoft інтегрує блокчейн в сервіси Nasdaq

Американська корпорація програмного забезпечення Microsoft буде інтегрувати свою технологію Azure Blockchain в біржову фінансову структуру Nasdaq Inc.

Згідно з недавнім оголошенням, Microsoft буде інтегрувати свій сервіс Azure blockchain з технологією NFF, яка надає програмне забезпечення для торговельної інфраструктури і аутсорсингу операцій, а також реалізує технологію Nasdaq для спостереження за ринком.

Читайте також: Visa інтегрує блокчейн-технологію Hyperledger

В рамках співпраці сторони, як повідомляється, розроблять “здатність агностичного блокчейна”, яка дозволить працювати в декількох реєстрах одночасно. Новий продукт, як стверджується, полегшить узгодження угод між покупцем і продавцем, буде керувати постачанням, а також оптимізує процес оплати транзакцій.

Повідомляється, що інтеграція Azure Blockchain дозволить користувачам NFF розгорнути різні блокчейн-вузли через один загальний інтерфейс, на додаток до просування розвитку технології на біржі.

Том Фей, старший віце-президент з корпоративної архітектури в Nasdaq, сказав, що «партнерство з Microsoft усуває деякі складнощі інтеграції технології блокчейн в наявні інфраструктури».

“Наша NFF-інтеграція зі своїми блокчейн-службами забезпечує рівень абстракції, роблячи нашу пропозицію економічною, безпечною, масштабованою і, зрештою, допоможе нам продовжити вивчення більш широкого кола випадків використання блокчейна для клієнтських сервісів”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua