0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінфіні повідомили подробиці про два нові випуски єврооблігацій


У Мінфіні повідомили подробиці про два нові випуски єврооблігацій

У Міністерстві фінансів оголосили фінальні параметри двох нових випусків українських єврооблігацій.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Читайте також: У Мінфіні розповіли, куди підуть залучені від розміщення євробондів $2 млрд

«Україна оголосила про прайсинг (фінальні параметри – ред.) двох нових випусків єврооблігацій на суму 750 000 000 доларів США з кінцевим строком погашення 1 лютого 2024 року і на 1 250 000 000 доларів США зі строком погашення 1 листопада 2028 року. На 5-річні облігації нараховуватимуться відсотки за ставкою 8,994% річних, 10-річні – 9,750», – йдеться в повідомленні.

У Мінфіні відзначають, що, як очікується, новому випуску буде присвоєно рейтинг не нижче B – рейтинговим агентством Standard & poor’s і B – рейтинговим агентством Fitch.

В процесі збирання заявок на придбання цінних паперів близько 390 інвесторів висловили зацікавленість у придбанні нових українських цінних паперів на суму 4,9 млрд. дол США. Розрахунки за новими випусками мають відбутися 1 листопада 2018 року.

«Ми вдячні іноземним партнерам, які сьогодні, незважаючи на складну ситуацію на міжнародних ринках капіталу, вкотре продемонстрували свою віру в Україну і підтримку тих реформ, які здійснюють Уряд, Президент і Верховна Рада. Ми впевнені, що після ухвалення реалістичного бюджету на 2019 рік і старту нової програми з МВФ Україна буде мати сильні позиції, які дозволять нам вчасно виконувати всі зобов’язання перед інвесторами і кредиторами», – цитує прес-служба в. о. міністра фінансів України Оксану Маркарову.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua