0 800 307 555
0 800 307 555

Українці почали більше їздити на роботу до Естонії


Українці почали більше їздити на роботу до Естонії

Станом на кінець вересня дозвіл на короткострокову роботу і терміновий вид на проживання в Естонії отримали більше 12 тисяч українців.

Тобто за рік кількість трудових мігрантів з України в Естонії збільшилася вдвічі. Якщо порівнювати з 2014 роком – показники зросли у десять разів.

Такі данні наводить естонський ресурс ERR.

Та не дивлячись на це, через недостатню обізнаність робітників не зменшується кількість порушень, пов’язаних з виплатою зарплат.

У більшості випадків наші співвітчизники отримують зарплатню в конвертах.

Мої fiнанси:

  • Мінімальна погодинна оплата в Естонії становить приблизно 3€. Для сезонних робітників погодинна оплата коливається від 3 до 18€.
  • Рівень доходів залежить від регіону. Наприклад, високим заробітком в столиці Естонії вважається сума у 2300€ і більше. Доля інших міст – 1700-1900€.
  • Вираховуються з зарплати офіційно працевлаштованих резидентів і нерезидентів країни: податок на прибуток, страхування від безробіття, відрахування на накопичення пенсії.
  • Щомісячні витрати на харчування в Естонії становлять приблизно 200€. Оренда житла – від 250 до 800€. Проїзд у громадському транспорті – близько 2€.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua