0 800 307 555
0 800 307 555

Новобудови поділили на класи – що обирають українці


Новобудови поділили на класи – що обирають українці

Чіткого законодавчого розмежування класів квартир в Україні не існує. Що, однак, не заважає забудовникам продавати українцям житло економ, комфорт, бізнес і еліт-класу. Питання лише в тому, чи справді статус новобудови впливає на переваги споживачів.

Аналітичний центр DOM.RIA досліджував поведінку потенційних покупців квартир в новобудовах, щоб дізнатися, які класи користуються найбільшим попитом, а які менш популярні серед українців. Як базу для дослідження аналітики взяли пропозиції від забудовників у великих містах – тут найбільший вибір типів житла. І відкинули всіх «невизначених» – в статистику увійшли тільки ті потенційні покупці, які свідомо обирали при пошуку квартир на dom.ria конкретну «зірковість».

Інвестувати в нерухомість 🌇

Половина покупців, які шукали квартиру в новобудовах Києва, цікавилися житлом економ-класу. При цьому елітне житло зацікавило всього близько 10% людей.

В Одеській області схожа тенденція: найпопулярнішими виявилися новобудови економ-класу — 44% від загальної кількості запитів. Найменш популярні квартири в новобудовах Одеського регіону, це новобудови бізнес-класу — всього 12% пошуків.

У Харківській області покупці однаково цікавилися житлом економ і еліт-класу. На такі новобудови припало по 37% пошуків. Найменше на Харківщині шукали квартири в новобудовах комфорт-класу – 25% запитів.

Дніпропетровська область відрізняється від інших регіонів значним попитом на елітне житло. 71% потенційних покупців цікавилися цим класом новобудов. Найменший інтерес у покупців викликали новобудови економ-класу — всього 7% від загальної кількості пошуків за літо цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua