0 800 307 555
0 800 307 555

Apple захистила iPhone від злому пристроєм GrayKey


Apple захистила iPhone від злому пристроєм GrayKey

Пристрій GrayKey виробництва компанії Grayshift, яким в тому ж числі користуються правоохоронні органи і спецслужби Америки та Британії, відтепер не може зламувати пристрої iPhone з операційною системою iOS 12 чи вище.

Компанія Grayshift, серед засновників якої є колишній інженер систем безпеки Apple, обіцяла правоохоронним органам країн світу, що технологія GrayKey може підбирати паролі до всіх останніх моделей iPhone. Серед клієнтів компанії — Іміграційна та митна поліція США, Секретна служба США та поліція Великої Британії.

Читайте також: Італія оштрафувала Samsung і Apple за уповільнення смартфонів

Пристрій підбирав пароль до iPhone, а спеціальна технологія давала йому можливіть обійти обмеження на кількість спроб його ввести.

Проте відтепер GrayKey не може зламувати пристрої iPhone з операційною системою iOS 12 і вище. Водночас пристрій все ще може надати поліції доступ лише до незашифрованих файлів та метаданих (розміри файлів, структура папок, тощо).

Працівник поліції Міннесоти Джон Шервін підтвердив, що GrayKey тепер не дає доступу до заблокованих пристроїв.

Наразі невідомо, у який спосіб Apple вдалося захистися від GrayKey, оскільки ані Apple, ані Greyshift не відповіли на запити журналістів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua