0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon в III кв. отримала рекордний прибуток


Amazon в III кв. отримала рекордний прибуток

Найбільший в світі інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. збільшив чистий прибуток у третьому кварталі до нового історичного максимуму, проте слабкий прогноз продажів у святковий сезон спричинив падіння акцій компанії.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, в липні-вересні її чистий прибуток склав $2,883 млрд, або $5,75 у розрахунку на акцію, порівняно з $256 млн, або $0,52 на акцію, за аналогічний період минулого року.

Операційний прибуток підвищився до $3,7 млрд з $347 млн, виторг – до $56,576 млрд з $43,744 млрд роком раніше.

Експерти, опитані FactSet, в середньому оцінювали прибуток компанії в минулому кварталі на рівні $3,08 на акцію при виручці в $57,1 млрд.

Побоювання інвесторів викликав прогноз Amazon на поточний квартал, який є дуже важливим для бізнесу рітейлерів у зв’язку з активізацією купівельної активності в святковий період. Компанія планує отримати виручку в діапазоні $66,5-72,5 млрд, в тому числі через негативний вплив курсів обміну валют. Експерти в середньому очікували $73,8 млрд.

За прогнозом Amazon, в жовтні-грудні продажі зростуть на 10-20% відносно минулого року, в той час як за той же період 2017 року вони підскочили на 30%.

Операційний прибуток компанії в четвертому кварталі, як очікується, складе $2,1-3,6 млрд порівняно з $2,1 млрд за аналогічний період роком раніше.

На даний момент Amazon фактично об’єднує два великі бізнеси: величезну торгову імперію, яка зазвичай демонструє мінімальну рентабельність або навіть збиток, і менший за обсягом, але високорентабельний хмарний підрозділ – Amazon Web Services (AWS).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua