Visa інтегрує блокчейн-технологію Hyperledger


Visa інтегрує блокчейн-технологію Hyperledger

Visa інтегрує розробки Hyperledger Fabric перед комерційним запуском свого власного блокчейн-сервісу для корпоративних платежів у першому кварталі 2019 року.

Блокчейн-платформа Visa B2B Connect корпоративного платіжного гіганта дозволить здійснювати транскордонні платежі між підприємствами, використовуючи технології IBM та інфраструктуру Hyperledger Fabric з відкритим вихідним кодом.

Читайте також: Mastercard і Visa посилять умови обслуговування bitcoin-карток

Як повідомлялося майже два роки тому, Visa вперше анонсувала свою блокчейн-платформу, розроблену спільно з блокчейн-стартапом Industry Inc, як альтернативне рішення для глобального платіжного рішення SWIFT для здійснення великих платежів між компаніями через кордони.

Служба дозволяє використовувати інформацію про учасника транзакції, включаючи номери облікових записів і інші конфіденційні дані, і має унікальний ідентифікатор для прискорення транзакцій, що зазнають меншої кількості шахрайств. По суті, транскордонні корпоративні трансакції, що відправляються через B2B Connect, обробляються з банку походження безпосередньо отримувачем у банку-бенефіціарі.

Включення функціональності Hyperledger Fabric в основні операції Visa допоможе покращити і полегшити фінансові транзакції в масштабованій мережі, щоб забезпечити «безпроблемний транскордонний процес платежів з максимальною безпекою, довірою і прозорістю», — йдеться в прес-релізі Visa.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua