0 800 307 555
0 800 307 555

У МВФ повідомили, за яких умов готові затвердити нову програму для України


У МВФ повідомили, за яких умов готові затвердити нову програму для України

Рада директорів Міжнародного валютного фонду готова затвердити нову програму підтримки економічної політики України – stand by arrangement (SBA) тільки після остаточного перегляду тарифів на опалення відповідно до підвищення ціни на газ.

Відповідна інформація міститься в попередньому проспекті емісії єврооблігацій Міністерства фінансів.

“Домовленість з експертами МВФ передбачає, що тарифи на опалення повинні бути повністю переглянуті з урахуванням підвищення тарифів на газ до затвердження нової програми Радою директорів Фонду”, – зазначено в документі.

Довідка Finance.ua

  • 19 жовтня уряд ухвалив рішення підняти в Україні з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення на 23,5%. Питання ціни на газ для населення є ключовим для відновлення фінансування з боку МВФ.
  • Пізніше повідомлялося, що уповноважений персонал МВФ і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand by (SBA), яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року, що завершується в березні 2019 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Опитування
В Контексті Finance.ua