0 800 307 555
0 800 307 555

Укрзалізниця готова зберегти збиткові станції за умови компенсації їх утримання


Укрзалізниця готова зберегти збиткові станції за умови компенсації їх утримання

Укрзалізниця зазнає значних фінансових втрат через збитковість малодіяльних залізничних станцій.

На цьому акцентував увагу представників уряду в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на засіданні під головуванням віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, повідомляє прес-служба залізниці.

«Проаналізували ситуацію (стосовно зернових станцій – ред.) спільно з бізнес-асоціаціями і побачили, що значна частина станцій – збиткова, є категорія станцій, які обслуговують менше одного вагона на добу… Ми направили всім причетним розрахунки, готові до абсолютно відкритого діалогу. Ми просимо, щоб по кожній станції могли побачити, який рівень збитковості, якщо станція збиткова через невелике навантаження, малодіяльність, і хочемо мати змогу отримати компенсацію за цю збитковість, запровадити певний механізм компенсації», – зазначив Кравцов.

Він зауважив, що обговорення питань роботи малодіяльних станцій триває з Міністерством аграрної політики та продовольства України, профільними бізнес-асоціаціями і місцевою владою.

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон запропонував продовжити дискусію щодо малодіяльних залізничних станцій за участі профільного комітету Верховної Ради України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua