0 800 307 555
0 800 307 555

Eni вийшов з проекту з "Роснєфть" на чорноморському шельфі


Eni вийшов з проекту з "Роснєфть" на чорноморському шельфі

Італійський енергетичний концерн Eni залишив проект з “Роснєфть” з пошуку вуглеводнів на шельфі Чорного моря.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У березні 2018 року було завершено буріння першої надглибоководної пошукової свердловини на ліцензійній ділянці Західно-Чорноморська площа, і керівництво Eni скористалося правом на вихід з проекту.

Крім того, обидві компанії зараз обговорюють умови тимчасового призупинення проектів на шельфі Баренцева моря.

У травні 2018 року в “Роснєфть” спростовували інформацію про вихід італійської компанії зі спільних проектів. “Eni залишається і буде залишатися партнером “Роснєфть” в спільних проектах, буде продовжувати виконувати свої обов’язки до тих пір, поки це будуть дозволяти міжнародні санкції”, – заявив тоді представник російської компанії.

У спільному підприємстві частка “Роснєфть” становить 66,67%, частка Eni – 33,33%. За підсумками буріння в березні першої надглибоководної свердловини “Марія-1” не було виявлено притоку нафти. Фактична глибина свердловини склала 5265 м, глибина моря в точці буріння – 2109 м.

Нагадаємо, в 2014 році США і ЄС ввели санкції відносно російської нафтової галузі, заборонивши своїм резидентам постачати обладнання і технології для арктичних і шельфових проектів глибиною понад 150 м, а також для проектів з видобутку сланцевої – важковидобувної – нафти на суші.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua