0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС: «єврономери» з простроченим «транзитом» порушують закон


ДФС: «єврономери» з простроченим «транзитом» порушують закон

За автомобілі з іноземною реєстрацією та порушеними строками транзиту притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

Про це заявили в Державній фіскальній службі, коментуючи рішення Верховного Суду України про визнання законним користування власним автомобілем на іноземній реєстрації, який був ввезений в режимі «транзит», та митне оформлення авто поки що не закінчено.

У ДФС зазначили, що це рішення стосується окремого випадку і не поширюється на всіх власників авто на єврономерах.

«Жодним чином це рішення не може бути підставою для звільнення від відповідальності інших осіб за порушення строків транзитного ввезення транспортних засобів», – зазначили у фіскальному відомстві.

У ДФС додали, що у разі встановлення факту порушення строків транзиту є всі підстави для встановлення ознак правопорушення, передбаченого статтею 485 Митного Кодексу України, та складання протоколу.

“Так, санкцією статті 485 МК України за використання товарів, щодо яких надані пільги зі сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими були надані такі пільги, передбачено накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, якщо ви стали власником авто на «Єврономер», тому що не подобаються переплачувати – обирайте спеціальні кредитні карти для автомобілістів у нас на порталі. Карти для водіїв дозволяють отримувати кешбек і додаткові знижки на АЗС.

Обрати карту для себя 🚘

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua