У порту Роттердама запустять блокчейн-проект


У порту Роттердама запустять блокчейн-проект

Компанія ABN AMRO, адміністрація порту Роттердам і логістичний та IT-підрозділ корейської компанії Samsung SDS домовилися про спільну реалізацію пілотного проекту в сфері блокчейн.

Про це повідомляє порт Роттердам.

Зазначається, що кінцевою метою проекту є повна інтеграція фізичних, адміністративних і фінансових потоків у міжнародних ланцюжках поставок на безпаперовій основі.

“Наразі оплата, адміністрування і фізична перевезення контейнерів здійснюються за окремими каналами і схемами, що призводить до зниження ефективності, оскільки в процес залучено безліч сторін і весь документообіг йде на папері”, – пояснив представник адміністрації порту Роттердам Пауль Смітс.

“Наприклад, під час перевезення контейнера з Китаю в Роттердам задіяно у середньому 28 учасників процесу. Транспортування, моніторинг та оплата вантажу і послуг повинні бути такими ж простими, як замовлення книги по інтернету”, – вважає він.

“У рамках нашого пілотного проекту ми будемо інтегрувати всі ці потоки – від управління бізнес-процесами та відстеження вантажу до цифровізації документообігу, такого як накладні, і оплата вантажу і послуг. Кінцевим підсумком має стати створення відкритої незалежної глобальної платформи, зручною для вантажовласників”, – розповіла CEO ABN AMRO по роботі з комерційними організаціями Дафне де Клуйс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua