0 800 307 555
0 800 307 555

Україна, Албанія, Норвегія і Чорногорія приєдналися до продовження санкцій ЄС проти РФ


Україна, Албанія, Норвегія і Чорногорія приєдналися до продовження санкцій ЄС проти РФ

Країни-кандидати на вступ до ЄС Албанія і Чорногорія, член Європейського економічного простору Норвегія, а також Україна приєдналися до декларації високого представника ЄС із закордонних справ про узгодження політики третіх країн з рішенням Ради ЄС про санкції стосовно Росії.

“ЄС бере до відома цю позицію і схвалює її”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Рада ЄС оголосила 13 вересня 2018 року, що продовжила обмежувальні заходи через дії, “які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету або незалежності України” на наступні 6 місяців.

Санкції стосуються 155 фізичних осіб та 44 організацій. Індивідуальні санкції включають замороження активів фізичних та юридичних осіб в Європейському союзі, а також заборону на поїздки в країни ЄС.

Дані обмежувальні заходи були введені вперше в березні 2014 року. Крім індивідуальних заходів проти деяких фізичних і юридичних осіб, діють також економічні санкції, що зачіпають окремі сектори економіки Росії (до 31 січня 2019 року), і обмежувальні заходи, що введені у відповідь на “незаконну анексію Криму і Севастополя” і діють на їхніх територіях до 23 червня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua