0 800 307 555
0 800 307 555

Uber почав надавати в оренду вантажні автомобілі


Uber почав надавати в оренду вантажні автомобілі

Сервіс замовлення таксі Uber оголосив про створення нового підрозділу Powerloop, який надаватиме компаніям в оренду вантажні автомобілі.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Читайте також: Uber просить дозволу роздавати свої акції водіям

Powerloop буде частиною сервісу Uber Freight, який пов’язує далекобійників з вантажовідправниками.

Uber стверджує, що Powerloop, завдяки налагодженим зв’язкам, позбавить перевізників від очікування замовлення і дозволить вантажовідправникам проводити завантаження тоді, коли їм зручно, а не втрачати час в очікуванні прибуття трейлера перевізника.

Наразі новий сервіс проходить тестування в Техасі, але в майбутньому Uber планує розширити географію бізнесу на інші штати.

Одним з перших клієнтів Powerloop стала пивоварна компанія Anheuser-Busch Companies, що володіє брендами Budweiser і Bud Light. За словами віце-президента Anheuser-Busch з матеріально-технічного забезпечення системи закупівель в Північній Америці Тайса Соетерса (Ties Soeters), фури, що надаються напрокат на замовлення, дозволяють перевізникам на чверть скоротити час доставки вантажу. В ході тестування компанія вже встигла задіяти для доставки напоїв близько 250 вантажівок сервісу Powerloop.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua