Samsung представила два бренди автомобільних пристроїв


Samsung представила два бренди автомобільних пристроїв

Компанія Samsung Electronics представила два нові бренди, які спеціалізуються на випуску рішень для автомобільної промисловості – Samsung Exynos Auto і Samsung ISOCELL Auto.

Про це повідомляють у компанії.

Читайте також: Samsung придбала аналітичну компанію

Під новими брендами будуть розроблятися і випускатися рішення на базі прикладних процесорів і технологій обробки зображень для використання в автомобілях.

Південнокорейський виробник стверджує, що процесори Exynos Auto повинні перейняти особливості, притаманні мобільним версіям Exynos, при цьому вони будуть відповідати вимогам автомобільної промисловості і зможуть працювати в більш жорстких умовах.

Ці процесори стануть основою нових інформаційно-розважальних систем, систем допомоги водієві (ADAS) і телематичних рішень.

Процесори, що випускаються під брендом Exynos Auto, розділені на три категорії: лінійка Exynos Auto V призначена для створення сучасних автомобільних інформаційно-розважальних систем (IVI), процесори Exynos Auto A – для передових систем допомоги водієві (ADAS); і процесори Exynos Auto T – для телематичних рішень.

Нова автомобільна лінійка датчиків зображення ISOCELL дозволяє наділити комп’ютерним зором і транспортні засоби.

Заявляється, що датчики ISOCELL на базі технології ізоляції пікселів (pixel isolation) дозволяють досягти більшої видимості дороги і навколишнього простору навіть в умовах низької освітленості, забезпечуючи можливості для більш точного виявлення об’єктів.

Це дозволяє автомобілю сприймати дорожні умови або потенційні ділянки небезпеки навіть при русі в тунелі або в інших умовах з високою контрастністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua