0 800 307 555
0 800 307 555

Бюджет Італії не загрожує фінансовій стабільності ЄС - міністр економіки


Бюджет Італії не загрожує фінансовій стабільності ЄС - міністр економіки

Бюджетні плани Італії, що передбачають суттєве збільшення державних витрат у соціальній сфері, не створюють загрози фінансовій стабільності Європейського союзу, написав міністр фінансів Італії Джованні Тріа в офіційній відповіді на лист Європейської комісії.

“Фактично, ми вважаємо, що посилення італійської економіки відповідає інтересам європейської економіки в цілому”, – йдеться в документі.

Дж.Тріа також зазначив, що уряд Італії “вживе всіх необхідних заходів, щоб забезпечити суворе дотримання поставлених цільових показників”.

Минулого тижня представники Єврокомісії Валдіс Домбровскіс і П’єр Московісі направили італійській владі листа з пропозицією внести зміни в проект бюджету до 22 жовтня, зазначивши, що витрати Італії на 2019 рік представляються Брюсселю надмірними.

Як повідомлялося, до бюджету Італії на наступний рік закладено дефіцит у розмірі 2,4% ВВП. Незважаючи на те, що такий рівень дефіциту відповідає нормам Євросоюзу (дефіцит не більше 3% ВВП), він істотно перевищує раніше узгоджені з ЄС 0,8% ВВП.

Прибутковість італійських держоблігацій в понеділок знижується після відповіді Риму Брюсселю. Для 10-річних держоблігацій вона опустилася на 5 базисних пунктів, до 3,41%. Раніше в ході торгів показник падав майже на 30 базисних пунктів.

Італійський фондовий індекс FTSE MIB підвищився на 0,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua