0 800 307 555
0 800 307 555

Новий стандарт фінзвітності консолідував роботу усіх підрозділів банків - НБУ


Новий стандарт фінзвітності консолідував роботу усіх підрозділів банків - НБУ

Застосування міжнародного стандарту 9 “Фінансова звітність” (МСФЗ 9) з початку 2018 року вплинуло на власний капітал банків, але це не зменшило регулятивний капітал та його достатність.

Про це сказав заступник голови Національного банку Роман Борисенко.

“У власників і топ-менеджменту банків спочатку були побоювання, що новий стандарт звітності призведе до необхідності додаткової докапіталізації. За нашими оцінками, застосування МСФЗ 9 вплинуло на власний капітал банків, але це не зменшило регулятивний капітал та його достатність”, – зауважив Борисенко.

За словами заступника голови НБУ, запровадження банками з 1 січня 2018 року МСФЗ 9 не мало суттєвого впливу на їх операційну ефективність.

Крім цього, учасники круглого столу наголосили на тому, що перехід на новий стандарт фінансової звітності консолідував роботу усіх залучених в цей процес підрозділів: бухгалтерського обліку, управління ризиками, підрозділів фронт-офісу та інших.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua