0 800 307 555
0 800 307 555

Україна має скористатися сприятливими умовами для втілення реформ - Смолій


Україна має скористатися сприятливими умовами для втілення реформ - Смолій

У ході щорічних зборів МВФ та Групи Світового банку прозвучав важливий меседж, який має для України чи не ключове значення – це поступове звуження вікна можливостей для проведення реформ.

Про це сказав голова Національного банку Яків Смолій.

«Головний меседж, який прозвучав у ході щорічної зустрічі і має для України чи не ключове значення, – це поступове звуження вікна можливостей для проведення реформ. Зараз саме час скористатися перевагами все ще сприятливого середовища, аби втілити структурні реформи, для подальшого посилення потенціалу до зростання, і зробити нашу економіку більш стійкою», – сказав Смолій.

Він зазначив, що як розвинуті країни, так і країни, що розвиваються, повинні обмежувати фінансові ризики та працювати над підвищенням стійкості на тлі відтоку капіталу та волатильності цін на сировинні товари.

На щорічних зборах багато говорили про FinTech. Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард у своїй промові нагадала, що у світі живе понад 1,7 мільярда дорослих людей, які не мають доступу до фінансових послуг. І саме новітні фінансові технології можуть стати відповіддю на цей виклик та сприяти їх фінансовій інклюзії, що в довгостроковій перспективі підтримає сталий розвиток економік. Нацбанк також підтримує такий висновок, ми бачимо FinTech одним із інструментів для збільшення фінансової інклюзії в нашому суспільстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua