0 800 307 555
0 800 307 555

У США на аукціоні продадуть 660 конфіскованих Bitcoin


У США на аукціоні продадуть 660 конфіскованих Bitcoin

Федеральна служба виконання покарань і судових приставів США проведе аукціон, в ході якого буде продано 660 Bitcoin, раніше конфіскованих правоохоронними органами.

Поточна ринкова вартість монет, що виставляються на продаж, становить близько $4,3 млн.

Bitcoin, що виставляються на продаж, були вилучені в ході федеральних кримінальних, цивільних і адміністративних розслідувань.

Аукціон пройде 5 листопада. Для участі в ньому необхідно зареєструватися не пізніше 31 жовтня і внести депозит у розмірі $200 тис.

Торги будуть розбиті на дві частини і включають в себе продаж шести блоків по 100 BTC і ще одного блоку на 60 BTC. Учасники аукцина не зможуть переглядати чужі ставки або змінювати власні.

Відомство уточнило, що частина активів, що виставляються на аукціон, включає в себе Bitcoin, вилучені в ході недавніх розслідувань справ трейдерів Терези Тетлі і Томаса Маріо Костанцо.

Тереза Тетлі в липні була засуджена до року в’язниці за звинуваченням у торгівлі криптовалютою без необхідної ліцензії та відмиванні грошей, отриманих від незаконного обігу наркотиків.

Пристави не повідомляють, яка саме частина Bitcoin, вилучених у Тетлі і Костанцо, виставляється на аукціон, проте раніше було відомо, що у першої було вилучено 40 BTC, а у другого – 80 BTC.

Два попередні великі аукціони з продажу конфіскованих Bitcoin пройшли в США в січні і березні цього року. В першому випадку було продано 3 813 BTC, у другому – 2 170 BTC.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua