Український бізнес почнуть перевіряти по-новому в 2018 році - експерт


Український бізнес почнуть перевіряти по-новому в 2018 році - експерт

До кінця 2018 року контролюючі органи повинні перейти на ризик-орієнтовану модель перевірок українського бізнесу. За запевненням уряду, таким чином під моніторинг підпадуть тільки найбільш «ризикові» галузі економіки.

Обмінюватися даними про інспекції і порушення перевіряючі зможуть за допомогою однієї загальної інформаційної бази. Вже зараз до неї підключено 26 контролюючих органів. Незабаром, до них приєднаються й інші контролери.

Перевірити історію взаємин перевіряючих органів і приватних компаній зможуть також страхові фірми і банки.

Самих ревізій менше не стане. Але, як запевняють експерти, вони будуть більш таргетованими і з меншою ймовірністю зловживань з боку перевіряючих інспекторів. Як саме будуть перевіряти український бізнес, розповів керівник Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук.

За словами експерта, нова система допоможе простежити, скільки разів, ким і на предмет чого перевірявся той чи інший підприємець. Буде видно історію штрафів, накладених на бізнес та інші нюанси, пов’язані з перевірками. Крім іншого, сам підприємець також зможе залишити свій відгук про контролера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua