Україна скоротила експорт тепличних томатів до історичного мінімуму


Україна скоротила експорт тепличних томатів до історичного мінімуму

При цьому Україна імпортувала 48 тисяч тонн томатів, що також стало рекордним результатом за всю історію незалежності України.

Україна в січні-вересні скоротила експорт тепличних томатів на 30% порівняно з попереднім роком – до 10,7 тисячі тонн, що є історичним мінімумом, повідомила прес-служба “Української плодоовочевої асоціації” (УПОА).

“За січень-вересень 2018 року Україна експортувала лише 10,7 тисячі тонн томатів, а це майже на 30% менше, ніж за аналогічний період попереднього року. У грошовому еквіваленті постачання зазначеної продукції скоротилося на 20% і становить близько 8 мільйонів доларів США.

Для порівняння, за дев’ять місяців 2017 року Україні вдалося експортувати 15 тисяч тонн томатів на суму понад 10 мільйонів доларів США”, – йдеться в повідомленні. Експерти зазначили, що цього року експорт українських томатів скоротився до мінімальних показників за всю історію незалежної України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua