0 800 307 555
0 800 307 555

"Буковелю" доведеться повернути борги ПриватБанку Коломойського - ВС


"Буковелю" доведеться повернути борги ПриватБанку Коломойського - ВС

Верховний Суд став на сторону Національного банку України у справі курорту “Буковель”. Суд задовольнив касаційну скаргу Нацбанку на рішення судів, якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ “Скорзонера” ​​(“Буковель”).

На підставі цих договорів компанія виступила майновим поручителем боргових зобов’язань Приватбанку (Київ) перед НБУ за кредитами рефінансування.

“Сьогодні Верховний Суд розглянув касаційну скаргу Національного банку України на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ “Скорзонера” (“Буковель”). За результатами розгляду Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій та ухвалив нове, яким відмовив у позовних вимогах ТОВ “Скорзонера”, – повідомили в прес-службі НБУ у відповідь на запит агентства.

Згідно з даними Держреєстру прав на нерухоме майно, предметами іпотеки є майно в м.Яремче та с.Поляниця (Івано-Франківська обл.), де розташований гірськолижний курорт “Буковель”.

За даними Держреєстру юросіб, кінцеві бенефіціари ТОВ “Скорзонера” ​​- Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Гірськолижний туристичний курорт “Буковель” перейшов на баланс ПриватБанку під час націоналізації фінустанови.

Повідомляється, що НБУ вважає прийняте рішення Верховного Суду одним із прикладів забезпечення принципу верховенства права в сучасних умовах реформування правосуддя в Україні. У Нацбанку очікують, що в подальшому суди будуть враховувати правову позицію Верховного Суду в подібних суперечках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua