Audi і Huawei створять центр розробки самохідних автомобілів в Китаї


Audi і Huawei створять центр розробки самохідних автомобілів в Китаї

Компанії Audi і Huawei оголосили про укладення угоди про співпрацю з метою створення систем автономного управління для автомобілів, що реалізуються в Китаї.

Партнерство буде зосереджено на розробці технології автоматизованого управління четвертого рівня (Level 4) згідно з класифікацією Спільноти автомобільних інженерів (SAE), що забезпечує повністю автономне керування автомобілем у спеціально відведених ділянках — на автобанах і шосе без однорівневих перехрещень проїзних частин.

Китайський уряд оголосив на початку цього року про плани пом’якшити вимоги до розміру частки участі іноземних компаній у спільних підприємствах, у результаті чого автомобільний ландшафт в країні почав змінюватися.

Однак по відношенню до самохідних технологій китайська влада продовжує зберігати жорсткий підхід, суворо контролюючи видачу дозволів, необхідних для тестування самохідних транспортних засобів, а також кількість ліцензій на створення цифрових карт доріг країни, вирішального фактора в розробці систем автономного управління.

Audi займається тестуванням самохідних технологій з Huawei в Китаї з вересня цього року. Наступного року компанія планує відкрити там центр розробки автономних транспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua