"Нафтогаз" перевиконав свій план щодо запасів газу на зиму


"Нафтогаз" перевиконав свій план щодо запасів газу на зиму

Україна після завершення опалювального сезону збільшила запаси природного газу в своїх підземних сховищах (ПСГ) на 9 млрд 243,04 млн кубометрів.

Про це свідчать дані АТ “Укртрансгаз”, 100%-вої “дочки” “Нафтогазу України”, пише Сегодня.

Так, з 8 квітня по 14 жовтня 2018 року запаси в сховищах зросли в 2,2 раза – до 16 млрд 678,2 млн кубометрів з 7 млрд 435,16 млн кубометрів “блакитного палива”.

Нагадаємо, як раніше заявив головний виконавчий директор групи “Нафтогаз” Юрій Вітренко, запасів природного газу в підземних сховищах достатньо для комфортного проходження опалювального сезону 2018/2019 років.

Вітренко пояснював, що до старту опалювального сезону – 15 жовтня – в підземних сховищах газу (ПСГ) має бути накопичено 16,1 млрд кубометрів блакитного палива (зараз в наявності – 16,7 млрд кубометрів), тоді як на цю ж дату минулого року в сховищах було накопичено 16,8 млрд куб. м.

За словами Вітренка, таке скорочення закачування пов’язано з тим, що Україна вийшла з минулого опалювального сезону з досить високими запасами – 7,4 млрд куб. м, – при мінімально необхідному обсязі газу в ПСГ в 5 млрд куб. м.

Довідка Finance.ua

  • Україна вже понад 1000 днів живе без газу з Росії.
  • На опалювальний сезон 2018-2019 року Кабмін вимагає накопичити в підземних газових сховищах (ПСГ) України 17 млрд кубометрів газу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua