0 800 307 555
0 800 307 555

Винайдено "електрокишеню" для підзарядки гаджетів


Винайдено "електрокишеню" для підзарядки гаджетів

Компанія Panasonic розповіла про цікаву розробку, яка дозволить поповнювати запас енергії мобільних пристроїв далеко від електричної мережі або на ходу.

Новинка під назвою Kangaroo Charger являє собою особливу «електрокишеню», яку можна закріпити на одязі, сумці, стіни, віконній занавісці тощо. Енергія генерується за рахунок сонячного світла.

Читайте також: Panasonic показав будинок майбутнього

Головна складова новинки – особливий матеріал зі сферичних фотоелектричних елементів, який перебуває в стадії розробки. Для заряджання смартфонів і інших натільних гаджетів їх потрібно просто покласти всередину кишені.

Як і іншу тканину, кишеню, що не використовується, можна згорнути і прибрати для зберігання. На відміну від важких резервних акумуляторів і зовнішніх зарядних пристроїв, кишеня-кенгуру практично невагома і не потребує щоденної перезарядки.

Розробка Panasonic вже відзначена премією Red Dot Design Award 2018 в категорії «Дизайн концепт». Втім, треба відзначити, що наразі створення незвичайного натільного зарядного пристрою не завершено. А тому мова про випуск його комерційної версії зараз не йде.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua