0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

По всьому світу обрушилися біржові індекси


По всьому світу обрушилися біржові індекси

На наступний день після найсильнішого за багато місяців падіння німецького фондового індексу DAX його зниження продовжилося на початку торгів у четвер, 11 жовтня. DAX впав ще на 1,34% — до 11555 пунктів, що стало найнижчим показником з лютого 2017 року.

Японський індекс Nikkei впав того ж дня майже на 4 відсотки, а курси на Шанхайській біржі – майже на 5 відсотків, до найнижчого рівня з листопада 2014 року.

10 жовтня став одним з найгірших днів поточного року на Волл-стріт. Американський фондовий індекс Dow Jones просів на 3,15 відсотка – до 25598,74 пункту. Індекс високотехнологічних компаній Nasdaq знизився на 4,08 відсотка — це стало найбільшим мінусом більш ніж за два роки.

Аналітики пояснюють падіння на біржах насамперед підвищенням процентних ставок, а також торговим конфліктом між США і Китаєм, державною заборгованістю Італії та невизначеністю ситуації з “Брекзітом”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування