ОПЕК знизила оцінку світового попиту на нафту в 2018 р


ОПЕК знизила оцінку світового попиту на нафту в 2018 р

ОПЕК знизила прогноз зростання попиту на нафту в 2018 році на 80 тис. барелів на добу – до 1,54 млн б/д, йдеться в щомісячному звіті картелю.

За підсумками 2018 року ОПЕК тепер очікує попит на нафту на рівні 98,79 млн б/д. Зниження прогнозу пов’язане в основному з більш низьким, ніж очікувалося, споживанням нафти в країнах ОЕСР (-30 тис. б/д) і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (-20 тис. б/д), а також через важку економічну ситуацію в країнах Латинської Америки.

За прогнозами картелю, в 2019 році попит на нафту зросте на 1,36 млн б/д, що на 50 тис. б/д менше, ніж очікувалося місяць тому. В результаті ОПЕК очікує, що в наступному році попит на нафту складе 100,15 млн б/д.

У 2019 році зростання попиту на нафту забезпечать, перш за все, країни, що не входять в ОЕСР – на 1,11 млн б/д, країни ОЕСР – інші 0,25 млн б/д. При цьому, зазначає ОПЕК, попит на нафту в наступному році буде залежати від азіатських країн на чолі з Індією і Китаєм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua