0 800 307 555
0 800 307 555

Mastercard розроблятиме технологію мультивалютних блокчейн-систем


Mastercard розроблятиме технологію мультивалютних блокчейн-систем

Компанія Mastercard виграла патент на систему, що дозволяє запускати різні типи блокчейнів. Патентна заявка була подана ще в липні 2016 року, передає Сьогодні.

На сайті Патентного відомства США (USPTO) говориться, що компаніям або групі організацій може знадобитися зберігати і використовувати різні типи транзакційної інформації на одній платформі. При цьому наразі таке важко робити за допомогою лише одного блокчейна.

Читайте також: Mastercard розробив блокчейн-реєстр наскрізних транзакцій

Для вирішення цієї проблеми Mastercard пропонує спеціальний метод генерування блоків для ексклюзивного (permissioned) блокчейна, який забезпечує зберігання різного роду інформації в різних блоках.

“Транзакційні записи розподіленого реєстру, що зберігаються в блоках, часто повинні бути одного формату і включати ті самі типи і навіть розміри даних, – зазначено в документі. — Однак якщо організації потрібно використовувати різні типи блокчейнів, то вона стикається з необхідністю запуску декількох платформ, що, в свою чергу, вимагає значних обчислювальних ресурсів”

На думку розробників технології, необхідне рішення для так званого “секційного” блокчейна, здатне зберігати різні формати і типи транзакцій в єдиному розподіленому реєстрі. Це знизить вимоги до обчислювальних ресурсів для розгортання блокчейнів і здійснення в них операцій, а також “оптимізувати систему дозволів в ексклюзивних блокчейнах”.

Автори документа відзначають, що належним чином розділений на секції блокчейн може отримувати інформацію про різні типи транзакцій з різних обчислювальних пристроїв. Кожна секція іменується в документі “підмережею”. У таких секціях зберігається інформація про певний тип валюти або ж різні типи даних, яких немає в інших підмережах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua