У Норвегії побудують футуристичний електрокатамаран


У Норвегії побудують футуристичний електрокатамаран

Компанія Green Wave Holding побудує футуристичний електрокатамаран Brim Explorer, який буде возити туристів до Норвегії.

Влітку Brim Explorer буде борознити водні простори Лофотенского архіпелагу, а взимку – возити туристів з Тромсе на китове сафарі.

Планується, що катамаран здійснить свій перший рейс, взявши пасажирів на борт в порту Свольвер (Лофотенські острови), в серпні 2019 року.

Судно вміщатиме 140 осіб. Повністю завантажений катамаран зможе обходитися без підзарядки акумуляторів протягом 10 годин, рухаючись зі швидкістю 10 вузлів (близько 19 км/год). Батареї можна буде зарядити за одну ніч практично в будь-якому порту Норвегії. Якщо буде потрібно пройти більшу відстань на більш високій швидкості, катамаран задіє дизельний двигун, що працює на біопаливі.

У судна будуть панорамні вікна, які дозволять пасажирам ближче розглянути дику природу узбережжя Північної Норвегії. Brim Explorer зможе наближатися до китів, не потривоживши їх шумом, який видають двигуни внутрішнього згоряння. Крім того, в ході екскурсій команда судна буде використовувати гідрофони і підводні дрони, які дозволять туристам побачити і почути те, що приховано в товщі води.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування