0 800 307 555
0 800 307 555

У Держприкордонслужбі заявили про черговий провал "туристичного сезону" у Криму


У Держприкордонслужбі заявили про черговий провал "туристичного сезону" у Криму

Протягом туристичного сезону, з травня по вересень цього року, було зафіксовано перетин адміністративної межі з окупованим Кримом 1,4 млн разів, з яких 690 тис. разів перетинали українці в напрямку півострова, а звідти – 713 тис. разів, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Державної прикордонної служби України.

За інформацією ДПСУ, у Криму окупанти намагаються вигідно показати черговий провальний сезон, говорячи про рекордні 6,1 млн туристів, з яких близько 1 млн українців. Проте аналіз результатів оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України свідчить про відсутність тенденції до збільшення відвідування анексованого в 2014 році півострова Крим.

“Для порівняння, упродовж саме туристичного сезону з травня по вересень цього року на адмінмежі з окупованим Кримом зафіксовано 1,4 мільйона перетинів, з яких 690 тисяч разів громадянами України в напрямку півострова і 713 тисяч разів з Криму”, – розповіли у прес-службі.

Загалом, за даними ДПСУ, протягом 9 місяців 2018 року на адмінмежі з тимчасово окупованим півостровом прикордонним відомством зафіксовано 2 мільйони перетинів громадянами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua