0 800 307 555
0 800 307 555

Shell відмовилася від планів щодо купівлі частки в КМГ - Bloomberg


Shell відмовилася від планів щодо купівлі частки в КМГ - Bloomberg

Англо-голландська Shell після проведення due diligence відмовилася від планів щодо купівлі частки в казахстанській нацкомпанії “КазМунайГаз” (КМГ), повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела.

Shell розглядала можливість купівлі частки в “КазМунайГаз” до планованого первинного розміщення акцій останньої. Замість цього англо-голландська компанія погодилася допомогти КМГ вдосконалити принципи корпоративного управління, пише Bloomberg.

Shell, другий найбільший виробник нафти в світі за розміром ринкової капіталізації, вже присутній в Казахстані. Компанія спільно з КМГ і іншими компаніями розробляє родовища Кашаган і Карачаганак.

Згідно з даними дослідження, проведеного для Shell юридичною фірмою Debevoise & Plimpton, Тимур Кулібаєв, один з зятів Нурсултана Назарбаєва, неофіційно контролює національну нафтогазову компанію, стверджують джерела Bloomberg.

Представники Shell, фонду “Самрук-Казина”, Kazenergy і Debevoise & Plimpton відмовилися від коментарів, “КазМунайГаз” не відповів на запит Bloomberg на момент публікації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua