0 800 307 555
0 800 307 555

Toyota і SoftBank сформували альянс


Toyota і SoftBank сформували альянс

Найбільший автовиробник у Японії і найвпливовіша технічна компанія країни збираються спільно розробити платформу для експлуатації самохідних автомобілів, які можуть використовуватися як мобільні магазини, лікарні та інші послуги. Передбачається, що в майбутньому все менше людей будуть власниками власних транспортних засобів.

Читайте також: Toyota відкликає понад 2 мільйони авто в Японії і США

Спільне підприємство почне працювати з відносно невеликим початковим капіталом в 2 млрд єн ($17,5 млн). SoftBank буде належати трохи більше половини бізнесу, який спершу зосередиться на Японії і, в кінцевому підсумку, стане міжнародним.

«Самостійно ні SoftBank, ні автовиробники не можуть пропрацювати все необхідне, – сказав технічний директор SoftBank Джунічі Міякава, який стане виконавчим директором нової компанії. – Ми хочемо працювати також в напрямку забезпечення доступу до транспорту людям з обмеженими можливостями».

В рамках партнерства Toyota і SoftBank будуть спільно працювати над розвитком багатоцільової мобільної служби e-Palette. Мова йде про раніше подану концепцію Toyota, в рамках якої автовиробник планує випускати апаратне і програмне забезпечення для автобусних маршрутів і автономного транспорту різної спрямованості (наприклад, орендовані мобільні ресторани і готелі).

Спільна компанія буде називатися MONET – скорочення від Mobility Network (мобільна мережа) – і приступить до розгортання автопілоту з використанням e-Palette в другій половині 2020-х років. SoftBank надасть технології для збору і аналізу даних про транспорт, щоб гарантувати, що автомобілі будуть ефективно діставатися куди необхідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua