0 800 307 555
0 800 307 555

Україна постачатиме більше зерна в Китай


Україна постачатиме більше зерна в Китай

Україна збільшить поставки зернових в Китай. Відповідної домовленості було досягнуто між Державною продовольчо-зерновою корпорацією України та Державною індустріальною корпорацією Китаю, повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

За словами в.о. голови правління ДПЗКУ Ірини Марченко, сторони обговорили розвиток торговельних відносин між двома компаніями і домовилися про збільшення обсягів поставок і асортиментних позицій зернових культур і продуктів їх переробки на адресу китайського партнера.

При цьому китайська сторона зазначила, що задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу і налаштована на подальшу взаємовигідну співпрацю.

За результатами зустрічі сторони також обговорили питання подальшого робочого візиту керівництва ДПЗКУ в Китайську Народну Республіку в листопаді цього року, в рамках якої планується проведення низки зустрічей з представниками китайської держкорпорації і підписання меморандуму про розширення співпраці в сфері зернопереробної галузі та реалізації нових спільних проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua