0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрнафта" переглянула показник чистого прибутку за 2017 рік


"Укрнафта" переглянула показник чистого прибутку за 2017 рік

ПАТ “Укрнафта”, найбільша нафтовидобувна компанія країни, переглянула показник чистого прибутку за 2017 рік у бік зменшення – з озвучених на початку травня 444 млн грн до 102 млн грн.

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР, коригування фінансової звітності пов’язане з перерахунком балансової вартості дебіторської заборгованості за виданими авансами і ретроспективно нарахованого знецінення на всю її суму.

Як повідомлялося, акціонери “Укрнафти” на зборах в червні зобов’язали главу правління Марка Роллінса скорегувати фінансову звітність компанії за 2017 рік у зв’язку із зауваженнями аудиторської компанії PWC.

У рішенні зборів було зазначено, що висновки PWC свідчать про відсутність достатніх і прийнятних підстав для подальшого визнання та обліку передоплат, виданих у 2015 році за поставку нафтопродуктів, загальною номінальною вартістю 14,13 млрд грн і балансовою вартістю (станом на кінець 2017 року) 2,97 млрд.

Довідка Finance.ua

  • “Укрнафта” є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. НАК “Нафтогаз України” належить 50% + 1 акція “Укрнафти”, групі компаній, пов’язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, – близько 42% акцій.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua