0 800 307 555
0 800 307 555

Мей заявила про припинення жорсткої економії у Великій Британії


Мей заявила про припинення жорсткої економії у Великій Британії

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей оголосила про припинення програми жорсткої економії через десять років після фінансової кризи в країні.

У своєму виступі на конференції Консервативної партії в Бірмінгемі Мей попередила, що “повернення до неконтрольованих позик минулого” і “скасування всіх успіхів останніх восьми років” бути не повинно.

Читайте також: Мей назвала неприйнятною відповідь ЄС на пропозиції Лондона щодо умов Brexit

“Через десять років після фінансової кризи люди повинні знати, що жорстка економія, до якої вона призвела, закінчилася, і їх важка робота окупилася… Британцям потрібно знати, що кінець вже в полі зору. І наше їм послання має бути таким: ми зрозуміли”, – зазначила Мей.

При цьому прем’єр Великої Британії також закликала до єдності Консервативної партії, попередивши, що якщо депутати не зможуть підтримати її план виходу з Європейського Союзу, вони ризикують залишитися взагалі без Brexit”.

“Якщо ми всі підемо по різних напрямках у пошуках власних бачень ідеального Brexit, ми ризикуємо опинитися без Brexit”, – сказала вона.

Британський прем’єр-міністр також сказала, що після Brexit уряд буде нарощувати інвестиції у сфері громадських послуг, продовжуючи скорочувати борг.

Оголошення Мей розглядається як серйозний зсув у підході консерваторів після восьми років скорочення витрат і підвищення податків. Це дає надію на значне збільшення державних витрат протягом наступного року, а також можливі скорочення податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua