0 800 307 555
0 800 307 555

ДРС ініціює розробку процедур екоконтролю в морпортах


ДРС ініціює розробку процедур екоконтролю в морпортах

Державна регуляторна служба України планує звернутися до Кабміну з пропозицією терміново ініціювати розробку і прийняття нормативно-правових документів щодо впорядкування процедури екологічного контролю в морських торговельних портах України.

“Необхідно активно включитися в зміну законодавства. Плюс потрібно пропрацювати, яким чином ми можемо зупинити свавілля в портах”, – сказала глава ДРС Ксенія Ляпіна за підсумками зустрічі з представниками бізнесу та держчиновниками щодо ситуації з екологічним контролем у морпортах.

За її словами, необхідність їх ухвалення зумовлена ​​як постійними скаргами бізнесу на зловживання чиновників екоінспекції, так і ухваленням законопроекту №7010, який передбачає перерозподіл повноважень держорганів у цій сфері. Зокрема, функція радіологічного контролю передається Держприкордонслужбі.

“Екологічні служби в морпортах користуються недосконалістю законодавства, вибудовують схеми для незаконного збагачення. Від цього страждають судна і вантажовідправники, зростає вартість фрахту, відбуваються затримки з відвантаженням”, – сказав Олександр Каленков, президент “Укрметалургпрому” під час засідання робочої групи в Державній регуляторній службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua