0 800 307 555
0 800 307 555

ЄК продовжила мита на труби з РФ і України


ЄК продовжила мита на труби з РФ і України

Європейська комісія продовжила дію антидемпінгових мит на ввезення в регіон безшовних труб діаметром не більше 406,4 мм з Росії на рівні 35,8%.

Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на документи ЄК.

При цьому антидемпінгові мита на поставку в ЄС труб із заводів групи ЧТПЗ (Челябінський трубопрокатний завод і Первоуральський новотрубний завод) становлять 24,1%, для заводів “Трубної металургійної компанії” – 28,7%.

Крім того, Єврокомісія продовжила дію антидемпінгових мит на ввезення безшовної труби з України в розмірі 25,7%. При цьому для Дніпропетровського трубного заводу мито становить 12,3%, для заводів групи “Інтерпайп” – 13,8%.

Проведене ЄК розслідування (стосується періоду з липня 2016 по червень 2017 року) доводить привабливість європейського ринку для російських виробників сталевих труб. Так, щорічний попит в країнах Євросоюзу на сталеві труби становив в період проведення розслідування 1,3 млн тонн (1,5 млн тонн в 2014 році), що є одним з найважливіших показників споживання в світі.

Після введення додаткових загороджувальних мит на сталеву продукцію з боку США європейський ринок став ще більш привабливим для російських компаній, а вартість російських труб, які постачають в Європу, нижча від ціни європейських виробників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua