0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС скоротив чорний список податкових гаваней


ЄС скоротив чорний список податкових гаваней

Міністри фінансів Європейського Союзу домовились оновити свій чорний список держав з лояльним податковим законодавством, виключивши острівну державу Палау.

Про це повідомляє Reuters.

“Міністри фінансів Європейського Союзу домовилися у вівторок, викреслити тихоокеанський острів Палау з переліку податкових гаваней”, – йдеться у повідомленні.

Острів був включений до цього списоку у березні, бо його податкові правила були визнані такими, що не відповідають стандартам ЄС.

Після того як були впроваджені відповідні зміни, міністри ЄС погодились перенести острів Палау з чорного списку до так званого “сірого” списку держав з низькими стандартами податкової прозорості, але які мають на меті стати більш прозорими, йдеться в документі ЄС.

Шість інших податкових гаваней залишаються в “чорному списку”: Намібія, Самоа, Тринідад і Тобаго та три території, що належать США – Американське Самоа, Гуам та Віргінські острови.

Чорний список ЄС був створений у грудні минулого року після виявлення широкомасштабних схем ухилення від сплати податків, якими користуються корпорації та багаті особи, щоб зменшити податкові платежі. Спочатку список включав 17 юрисдикцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua