0 800 307 555
0 800 307 555

У Міносвіти сказали, скільки часу потрібно на впровадження електронних підручників


У Міносвіти сказали, скільки часу потрібно на впровадження електронних підручників

Для організації навчального процесу з використанням електронних підручників в українських школах потрібно мінімум 5 років.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Читайте також: Бюджет освіти-2019 в абсолютних цифрах зросте через зростання зарплат – Гриневич

«Якщо брати приклади інших країн, то немає повної заміни цих книг. У Латвії, наприклад, кошти дають школам і пропонують вибирати самостійно, який тип книг використовувати. Насправді, електронні книги – вони інтерактивні і доповнюють паперові підручники. Ми хочемо вибрати електронні, тому що діти зараз сидять в гаджетах і їм це набагато цікавіше, тому що присутнє мультимедіа. Процес потрібно організувати так, щоб він працював. На це потрібно мінімум років 5», – повідомив заступник міністра.

Хобзей також зазначив, що крім забезпечення дітей електронними підручниками є потреба в забезпеченні електронними матеріалами. Над цим в міністерстві зараз працюють, додав він.

«Крім питання електронних підручників, ще є момент забезпечення їх електронними матеріалами. Закон дав свободу вчителю, який тепер має право робити власну програму. Коли ми створимо електронну платформу і будуть матеріали, вчитель має право їх використовувати і монтувати свій урок так, як він забажає у відповідності зі стандартами освіти. Тому що зараз є конструктор уроку, але немає матеріалів», – додав Хобзей.

Чиновник додав, що електронна платформа в цьому році запрацює як основа. Матеріалами її наповнять вже з наступного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua