0 800 307 555
0 800 307 555

Вихідці з України лідирують серед іммігрантів в Естонії


Вихідці з України лідирують серед іммігрантів в Естонії

Вихідці з України цього року отримали втричі більше тимчасових посвідок на проживання в Естонії, ніж іммігранти з усіх інших країн разом узятих.

При цьому серед осіб, які оформили короткостроковий дозвіл на роботу в Естонії, домінування українців виражено ще сильніше, повідомив в понеділок портал телерадіомовлення ERR з посиланням на дані міністерства внутрішніх справ.

У перші шість місяців поточного року Департамент поліції і прикордонної охорони видав 1268 термінових посвідок на проживання імміграційної квоти. З них 941 посвідку на проживання отримали громадяни України, 108 – Білорусії, 95 – Росії і ще 124 – громадяни інших країн.

Третина отримали посвідку на проживання мають вищу освіту, ще третина – середню спеціальну або диплом про закінчення технікуму, а решта – основну або середню освіту.

Серед осіб, які оформили дозвіл на короткострокову роботу строком до 12 місяців, частка українців ще більша: станом на середину вересня в Естонії з початку року було видано 13410 таких дозволів, у тому числі громадянам України – 10602 (близько 80%), Білорусі – 689, Молдови – 582 і Росії – 542.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua