0 800 307 555
0 800 307 555

"Укроборонпром" готує передачу ФДМ перших 10 підприємств


"Укроборонпром" готує передачу ФДМ перших 10 підприємств

Держконцерн “Укроборонпром” готує передачу Фонду держмайна (ФДМ) перших 10-ти підприємств зі сформованого держконцерном переліку т. н. непрофільних активів держконцерну, повідомляє в понеділок прес-служба держконцерну.

Згідно з повідомленням, передача на приватизацію незадіяних в оборонному виробництві підприємств “Укроборонпрому” проводиться відповідно до затвердженої Кабінетом Міністрів держпрограмою реформування і розвитку ОПК на період до 2020 року.

Як повідомляє прес-служба, на сьогодні вже сформовано перелік підприємств держконцерну, що готуються до передачі ФДМ. На першому етапі планується передати на приватизацію близько 10 підприємств, сумарним штатом близько 300 працівників. За даними прес-служби, у складі стартової “першої десятки” ДП “171 Чернігівський ремонтний завод”, а також ДП “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод”.

Як випливає з повідомлення, продаж непрофільних активів держконцерну планується забезпечити на відкритих торгах через електронні торгові майданчики. Кошти від приватизації будуть спрямовані до держбюджету і можуть бути використані, в тому числі, на завдання оновлення основних фондів ОПК, а також переозброєння ВСУ.

Повний перелік непрофільних активів “Укроборонпрому”, а також підприємств “першої десятки”, що готуються до приватизації, в повідомленні прес-служби не уточнюється.

Строки проведення підготовлюваних відкритих торгів і сумарну балансову вартість планованих до приватизації т. зв. непрофільних активів в “Укроборонпромі” також не озвучують.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua